Specjalista do spraw personalnych (naliczanie wynagrodzeń) - praca z biura w Warszawie [Poland]

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.
Obecnie na potrzeby naszego klienta, pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale kadr i płac.

Specjalista do spraw personalnych (naliczanie wynagrodzeń) - praca z biura w Warszawie

Nr ref.:

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • sporządzanie list płac dla pracowników
  • naliczanie wypłat i pozostałych świadczeń
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • sporządzanie raportów wymaganych na danym etapie pracy
  • obsługa systemów specjalistycznych

Wymagania stawiane kandydatom:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym
  • mile widziany język angielski oraz wykształcenie kierunkowe, jednak nie stanowi to warunku koniecznego
  • motywacja do dalszego rozwoju w tym kierunku
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat

Nasz klient oferuje:

  • Praca stacjonarna (lokalizacja Warszawa)
  • Umowę o pracę, od pierwszego dnia współpracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego, w kierunku kadrowo-płacowym
  • Benefity: miedzy innymi karta multisport, dofinansowanie do nauki języków, zniżki na produkty firmowe

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال